Pielęgniarka, Pielęgniarz, Położna, Położny

Instytut Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” jest jednym z największych specjalistycznych szpitali pediatrycznych w Polsce. Jest także instytutem badawczym, pracującym na rzecz nowoczesnej pediatrii. Nasze osiągnięcia naukowe i kliniczne są efektem ponad 40–letniej pracy wybitnego zespołu medycznego.

Leczymy na najwyższym poziomie, zawsze najważniejsze jest dla nas Dziecko.

Aktualnie organizujemy konkurs na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu pielęgniarstwa oraz położnictwa, w tym m.in. pielęgniarstwa neonatologicznego, anestezjologicznego, operacyjnego dla

Pielęgniarek, Pielęgniarzy i Położnych

Do zadań ww. osób będzie należała realizacja świadczeń zdrowotnych polegających na sprawowaniu wysokospecjalistycznej, całodobowej opieki pielęgniarskiej nad pacjentami w oddziałach szpitalnych IPCZD.

Nasze oczekiwania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki, pielęgniarza/położnej, położnego;
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza;
  • we wskazanych zakresach specjalistycznych: minimum roczne doświadczenie w pracy w oddziale neonatologicznym/ anestezjologicznym/ bloku operacyjnym;
  • we wskazanych zakresach specjalistycznych: kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii/ kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego.

Oferujemy:

  • stawkę godzinową do 58 zł;
  • umowę cywilnoprawną w prestiżowym, wysokospecjalistycznym szpitalu będącym instytutem badawczym;
  • elastyczne warunki zatrudnienia dostosowane do możliwości zleceniobiorców;
  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego.

Szczegółowe informacje o aktualnych konkursach:

www.czd.pl

Osoba do kontaktu: Karolina Szulim, tel. 22 815 16 78, e-mail: k.szulim@ipczd.pl

Prezentacja firmy

Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” jest instytutem badawczym na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad dzieckiem