Picker / Pracownik kompletacji zamówień

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Kompletowanie zamówień otrzymywanych drogą elektroniczną i wydawanie ich kurierom
  • Przyjmowanie dostaw oraz układanie artykułów na półkach
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy

Nasze wymagania?

  • Dyspozycyjność i chęć do pracy fizycznej od poniedziałku do niedzieli (praca w 4/5 dni w tygodniu zgodnie z ustalonym grafikiem)
  • Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznym lub chęć do jej wyrobienia
  • Dokładność i umiejętność pracy zespołowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracach przy kompletowaniu zamówień lub w pracy w sklepie spożywczym/przemysłowym

Co oferujemy ?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco Poland
  • Stawkę godzinową w wysokości 21,43 zł brutto/h i 25 zł brutto/h za godziny przepracowane pomiędzy 22:00 a 02:00
  • Pracę od poniedziałku do niedzieli w systemie zmianowym (07:00-15:00, 15:00-23:00,12:00-20:00 lub 18:00-02:00)
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy na okres roczny
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • Lokalizację do wyboru: Warszawa - Mokotów, Bemowo, Targówek lub Praga-Południe

Na każdą lokalizację poszukujemy kilku osób, zatem polecaj naszą ofertę znajomym, przyjaciołom, rodzinie!

Numer referencyjny: MA/26/01/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.