Hays Poland

PHP Developer

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1119221

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Klient: Firma z obszaru digital marketingu
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość kontraktu: współpraca długofalowa
Stawka: 85 - 100 zł / h netto

Zadania:

  • Tworzenie efektywnych, skalowalnych aplikacji w środowisku PHP 7.x / Symfony 3
  • Testowanie tych aplikacji przy użyciu podejścia zarówno jednostkowego, jak i funkcjonalnego
  • Wdrożenie warstwowej infrastruktury składającej się z relacyjnej bazy danych, pamięci podręcznej HTTP, równoważników obciążenia, serwerów aplikacji, serwerów pamięci podręcznej
  • Udoskonalenie obecnego zestawu narzędzi

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość PHP 7 oraz Symfony 3
  • Praktyczna wiedza z obszaru testów funkcjonalnych i jednostkowych

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Możliwe przejęcie przez Klienta
  • Praca przy interesujących projektach
  • Preferencyjne ceny MultiSport oraz pakietu medycznego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland