Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • integracja systemów klasy ERP z zewnętrznymi systemami sprzedażowymi
  • rozwijanie aplikacji w technologii PHP
  • tworzenie innowacyjnych rozwiązań wspomagających proces biznesowy

Wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP (back-end lub front-end)
  • umiejętność korzystania z technik programowania obiektowego w codziennej pracy
  • umiejętność logicznego myślenia, analizowania i rozwiązywania problemów biznesowych przy zastosowaniu oprogramowania
  • znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych, preferowane PostgreSQL, Oracle
  • znajomość przynajmniej jednego z frameworków (Zend2, Symfony3)
  • znajomość technologii internetowych takich jak: (JS/ HTML5, Ajax, CSS3)
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (git, svn)

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką, działającą w branży e-co... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria