Pharmacovigilance Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1174259

Zakres obowiązków:
  • Stworzenie oraz ciągłe doskonalenie systemu nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii
  • Organizacja pracy zespołu w sposób zapewniający prawidłowe funkcjonowanie systemu nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii
  • Znajomość przepisów prawa w zakresie monitorowania bezpieczeństwa farmakoterapii w UE
  • Nadzorowanie procesu tworzenia oraz terminowego składania okresowych raportów bezpieczeństwa (PSUR) do organów kompetentnych
  • Tworzenie Planów Zarządzania Ryzkiem (RMP)
  • Precyzyjne, terminowe i konstruktywne dostarczanie wsparcia w zakresie nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii
  • Nadzór i kontrola nad terminowym przekazywaniem odpowiednich dokumentów bezpieczeństwa farmakoterapii na potrzeby działań rejestracyjnych
  • Zarządzanie bazami Eudravigilance oraz Pharmacovigilance
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa farmakoterapii
Wymagania:
  • Wiedza w zakresie Good Pharmacovigilance Practice (GPhVP)
  • Min 8 lat doświadczenia związanego z nadzorem nad bezpieczeństwem farmakoterapii w UE i krajach non-EU
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (warunek konieczny)
  • Umiejętność projektowania, planowania i realizacji złożonych projektów
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość pakietu MS Office
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Dofinansowanie szkoleń kursów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowe świadczenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland