Personal Assistant

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby, która będzie wspierać Prezesa Zarządu w jego codziennych obowiązkach. Praca w jednej z największych firm budowlanych w Polsce na samodzielnym stanowisku.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma notowana na GPW, która istnieje na rynku już od ponad 30lat. Jedna z największych firm budowlanych w Polsce, zatrudniających prawie 3000 osób.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Prowadzenie i zarządzanie osobistego kalendarza Prezesa Zarządu
  • Organizację i koordynację spotkań Prezesa
  • Wsparcie w organizacji prywatnych spraw Prezesa Zarządu
  • Rezerwację i organizację podróży
  • Wsparcie i koordynację dokumentów

Profil kandydata

Od kandydata/ki oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku - minimum rok
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Wykształcenia wyższego
  • Łatwego nawiązywania kontaktów
  • Sumienności, systematyczności
  • Doskonałej organizacji pracy własnej i samodzielności w działaniu
  • Zaangażowania w powierzone zadania
  • Lojalności
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i wielozadaniowości
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

Oferujemy

  • Opieka medyczna
  • Miejsca parkingowe
  • Pakiety sportowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do roweru
  • Miejsce parkingowe na rower
  • Nauka języków obcych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page