Performance Marketing Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, firmy o profilu międzynarodowym poszukujemy osoby na stanowisko:

Performance Marketing ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za realizację kampanii marketingowych w kanale online na rynkach międzynarodowych
  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii performance marketingu
  • Wyznaczanie celów biznesowych dla kampanii online
  • Zapewnienie wysokiej efektywności prowadzonych działań
  • Rekomendacja nowych rozwiązań mających na celu wzmocnienie sprzedaży online
  • Zarządzanie i rozliczanie budżetu marketingowego
  • Ścisła współpraca z firmami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Min. 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi performance marketingu
  • Bardzo dobra znajomość  SEO, Google Analytics lub podobnych narzędzi do raportowania i zarządzania danymi
  • Umiejętność planowania i rozliczania budżetu marketingowego
  • Biegła znajomość języka angielskiego- codzienna komunikacja w tym języku

Oferujemy:

  • Praca w młodym i dynamicznym zespole, międzynarodowe środowisko pracy
  • Perspektywa awansów wewnętrznych
  • Szkolenia na poziomie międzynarodowym
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.