Payroll Specialist with German

Wrocław, dolnośląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

5-7-63664
Wynagrodzenie: 6000 - 7000 PLN

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży konsultingowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Payroll Specialist with German

Miejsce pracy - praca zdalna, biuro mieści się we Wrocławii

Do głównych obowiązków na stanowisku należeć będzie:
- naliczanie wynagrodzeń w oparciu o stosowne przepisy prawa,
- wprowadzanie danych do systemu,
- opracowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne,
- kontakt z pracownikami i wyjaśnienie niezgodności w języku angielskim i niemieckim.

Wymagania:
- 1-2 lata doświadczenia w pracy w obszarze payrollu,
- znajomość języka angielskiego (warunek konieczny, poziom B2/C1),
- znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny, poziom B2/C1),
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, analityczne oraz organizacyjne,
- bardzio dobra znajomośc pakietu MS Office.

Korzyści:
- praca zdalna
- pakiet medyczny
- ubezpieczenie na życie
- dodatkowe benefity

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Administracja biurowa