Partner - Head of Litigation Practice

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, renomowanej kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Partner - Head of Litigation PracticeMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Budowa oraz dalszy rozwój praktyki Litigation w Kancelarii
  • Zarządzanie relacjami z klientami Kancelarii
  • Doradztwo prawne na rzecz obecnych klientów Kancelarii w sprawach procesowych

Wymagania:

  • Minimum 8 lat doświadczenia zawodowego w zakresie prawa procesowego
  • Uprawnienia adwokata lub radcy prawnego
  • Baza klientów (transferowalne relacje biznesowe)
  • Mile widziane przejście z zespołem prawników
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej
  • Zaangażowanie i proaktywne podejście do budowania praktyki Litigation

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej kancelarii prawnej
  • Samodzielność i swobodę przy prowadzonych projektach, kreowaniu stanowiska pracy swojego i innych
  • Udział w zyskach Kancelarii
  • Pracę w elastycznym środowisku
  • Możliwość dalszego rozwijania i powiększania praktyki Litigation
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.