Pakowanie kosmetyków - Ursus

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055). Poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Warszawa, Ursus

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • pakowanie kosmetyków,
  • uzupełnianie produktów kosmetycznych,
  • kontrola jakości.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
  • sprawność manualna,
  • książeczka sanepidu - warunek konieczny.

Oferujemy:

  • atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie 19 zł brutto stawka dzienna, 22 zł brutto stawka nocna,
  • deputaty w postaci kosmetyków raz na dwa miesiące,
  • umowa o pracę ze składkami ZUS (płatny urlop i zwolnienie lekarskie),
  • pracę w systemie 3 zmianowym (6:00, 14:00 i 22:00),
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • wolne weekendy,
  • wdrożenie, opiekę konsultanta oraz pracę w zgranym zespole,
  • pracę od zaraz,
  • stabilne zatrudnienie,
  • opiekę medyczną oraz kartę MultiSport na bardzo preferencyjnych warunkach,
  • możliwość ubezpieczenia członków najbliższej rodziny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.