OtC Specialist with German

Kraków, małopolskie

Hays Accountancy Finance

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1136926

For our Client, a global automotive company, who has established a Global Business Center in Krakow few years ago and provide complex business services, we are looking for a Collection Specialist who will join Order to Cash team.

On this position you will be responsible for:
  • Perform all aspects of collections regarding German Customers Portfolio (resolve customer financial queries, manage overdue payments through Collections Workflow, receive and resolve discrepancies, prepare and dispatch dunning letters, month end processing and reporting requirements)
  • Prepare required reports on time (past due, forecast, etc.)
  • Ensure Key Metric’s are met and service is delivered
  • Provide required information and documentation for internal and external audit
  • Identify opportunities for continuous process improvement

Requirements:
  • Experience in handling OtC activities for at least 1,5 year, preferably in SSC/BPO company
  • Very good English and German skills (min. B2 level)
  • Strong working knowledge of MS Office (in particular Excel)
  • Analytical skills, focused on details
  • Proactive individual, customer oriented and with intercultural competence

Get a list of benefits such as private health care, child fund, life insurance, Employee Pension Plan (+ 3,5% on each gross salary), sports activities Multisport card, etc. Have flexible working hours including home working and gain access to internal & external trainings, coaching & certifications i.e. ACCA, language courses, postgraduate studies.

Prezentacja firmy

WŁAŚCIWI LUDZIE NA WŁAŚCIWYCH STANOWISKACH
HAYS Poland jest firmą doradztwa... personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii. Grupa posiada ponad 350 biur w 25 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje ponad 5 tysięcy specjalistów.

Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. Dywizja HAYS Accountancy & Finance składa się z zespołów: Finance, Financial Services, Banking oraz Legal.

HAYS Finance to grupa konsultantów, która może poszczycić się bogatą praktyką w zakresie: obsługi działów finansowych i księgowych przedsiębiorstw każdej branży. Współpracujemy z firmami prowadzącymi tzw. outsourcing księgowości, jak również z przedsiębiorstwami doradczymi, tzw. Big4, firmami doradztwa finansowego, a także strategicznego.

Należący do HAYS Accounatncy & Finance zespół Financial Services specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw z sektora finansowego. Realizuje projekty na stanowiska specjalistyczne oraz średniego i wyższego szczebla zarządzania. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów dla domów maklerskich, towarzystw funduszy inwestycyjnych, towarzystw ubezpieczeniowych, firm leasingowych, faktoringowych i innych.

Zespół HAYS Banking współpracuje z najbardziej prestiżowymi bankami komercyjnymi oraz instytucjami finansowymi.

Grupa HAYS Legal specjalizuje się w rekrutacji prawników, adwokatów, radców prawnych oraz asystentów prawnych, nie tylko do kancelarii, ale również do firm na stanowisko in-house lawyer.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Finanse , Praca Administracja biurowa , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa