Opis stanowiska pracy

  • Zawożenie na umówione spotkania
  • Odbiór dzieci ze szkoły
  • Pomoc w codziennych czynnościach, takich jak zakupy i inne, zlecone zadania
  • Sporadyczne wyjazdy poza Warszawę
  • Dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny powierzonej floty samochodowej
  • Dbanie o porządek i czystość w samochodach

Wymagania:

  • Miejsce zamieszkania: Miasteczko Wilanów lub bliska okolica - warunek konieczny
  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy osobistego
  • Pełna dyspozycyjność oraz gotowość do odbywania podróży służbowych poza Warszawę
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość topografii miasta
  • Odpowiedzialność, lojalność, uczciwość i dyskrecja
  • Wysoka kultura osobista
  • Rzetelność i punktualność
  • Brak nałogów

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w ciekawym środowisku
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dołączanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw nr 133, poz.883)*.

Prezentacja firmy

Firma Power Boats Poland Sp. z o.o. posiada długoletnie d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive