Opis stanowiska pracy

6-16-59300

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Oracle Cloud Engineer z językiem niemieckim

- Tworzenie koncepcji, planowanie, budowa i dostarczanie infrastruktur Oracle (Cloud lub OnPremise)
- Administracja, konfiguracja i wdrażanie infrastruktur chmurowych Oracle, systemów inżynierskich Oracle (takich jak Oracle Exadata) i klasycznych systemów baz danych w trybie samodzielnym i klastrowym
- Planowanie i wdrażanie rozwiązań wysokiej dostępności i strategii migracji
- Obsługa, monitorowanie i optymalizacja kluczowych dla biznesu infrastruktur informatycznych Oracle (Cloud lub OnPremise)
- Opracowanie i wdrożenie strategii tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych lub koncepcji operacyjnych
- Rozwiązywanie zapytań od supportu i opracowywanie strategii rozwiązywania problemów
- Tworzenie dokumentacji technicznej
- Przeprowadzanie Performance Analysis i Tuningu dla baz danych i instrukcji SQL

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne
- Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze Cloud
- Dobra znajomość języka niemieckiego (minum poziom B2)
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Znajomość Oracle
- Mile widziane praktyczne doświadczenie z AWS lub Microsoft Azure
- Znajomość systemu operacyjnego ( Linux, Unix, Windows)
- Znajomość SQL, PL / SQL i programowania skryptów (shell)
- Znajomość metodyki ITIL
- Komunikatywność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
- Umiejętność pracy w zespole
- Gotowość do podróży służbowych
- Gotowość do pełnienia weekendowych i nocnych dyżurów telefonicznych (okazjonalnie)

Korzyści:
- Możliwość rozowju zawodowego
- Otwarta i przejrzysta kultura firmowa
- Konkurencyjne wynagrodzenie z bonusami
- Benefity pracownicze

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - ERP