Opiekun Medyczny 14.15 € brutto/godz. + Dieta 25 € netto / Dzień Pracy + Opłacony Pensjonat.

Rekrutacja-Kozow

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA  DLA OPIEKUNEK i OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH - NIEMIECKIE DOMY OPIEKI.

Pracodawca Opłaca Zakwaterowanie - Nocleg Bezpłatny dla Pracowników.
Zatrudnienie od  29  Kwiecień , Maj  i  w  Kolejnych m-cach 2024

OFERUJEMY
STAWKA  14.15 euro brutto / godz. + Dieta 25  euro netto / Dzień Pracy.
Dodatki Zmianowe   25 %  Zmiana Nocna  + Sobota ,    50 % Niedziela   ,  100 % Dni   Świąteczne.
Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Prace na czas nieokreślony  na stałe.

Pracodawca organizuje i opłaca Zakwaterowanie.
Pokoje dla Pracowników zawsze jednoosobowe z Łazienką.
Pełny  Pakiet Ubezpieczeń  Zdrowotne, Emerytalne, Opiekuńcze od utraty Pracy.

Możliwość pracy w nadgodzinach +  30 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu Roku.

Koszty Dojazdu do Niemiec opłaca Pracodawca.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie prosimy o
przesyłanie  aktualnych CV  w wersji polskiej lub niemieckiej.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
Wykszałcenie Medyczne, Pielegniarskie  bedzie  dodatkowym Atutem  , ale nie jest to Wymóg Konieczny.
Znajomość  jęz. niemieckiego komunikatywnie w Rozmowie.
Doświadczenie w Opiece Osób Starszych i Chorych w Niemieckich Domach Opieki , Szpitalach ( min. 2 m-ce).

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
12 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia