Oferta wyróżniona

Operator wózka widłowego

Warszawa, mazowieckie

Seito Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy jako OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH?

Czekamy właśnie na Ciebie!

Co miałbyś/miałabyś robić?

  • Transport produktu gotowego pomiędzy wyznaczonymi obszarami
  • Zabezpieczenie produktu na czas transportu
  • Dostarczane materiałów pod linie produkcyjne
  • Załadunek/rozładunek naczep kontenerowych
  • Lokowanie produktu na magazynie przy użyciu skanera

 Co możemy Ci zaoferować?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, 3500 zł brutto na start
  • Benefity w postaci prywatnej opieki medycznej (dostęp do 30 specjalistów, opieki rehabilitacyjnej, domowych wizyt lekarskich), bony świąteczne
  • Nie zapominamy również o najmłodszych :) - mamy dla nich liczne konkursy z nagrodami a także paczki świąteczne!
  • Dofinansowanie do Karty Sportowej
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dobrą lokalizację, 10 min do Dworca Wschodniego, metra
  • Dla ambitnych szkolenia i rozwój w strukturach firmy
  • Wiele innych inicjatyw m. in. mecze piłki nożnej z pracownikami, eventy firmowe oraz spotkania rozwijające wiedzę a temat procedur i BHP w postaci Sesji Kaizen
  • Na terenie fabryki znajdują się klimatyzowane hale, a także dostęp do wielofunkcyjnego boiska sportowego oraz siłowni z klubem fitness i stołówka serwująca pyszne potrawy :)

 Wystarczy, abyś:

  • Posiadał/a uprawnienia do obsługi wózka widłowego - mile widziane uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego i doświadczenie w pracy na magazynie

Jeśli nie masz uprawnień UDT nic nie szkodzi - firma sfinansuje Ci udział w szkoleniu!

  • Wykazywał/a się sumiennością i dokładnością w wykonywaniu zadań
  • Odpowiadała Ci praca w ruchu ciągłym
  • Potrafił/a pracować w zespole

Jeżeli podoba Ci się nasza oferta prześlij nam swoje CV!

Z przyjemnością zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną, aby przedstawić szczegóły naszej oferty.

Seito Polska jest najszybciej rozwijającym się dostawcą outsourcingu procesów... logistycznych i okołoprodukcyjnych.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w dostarczaniu kompleksowych usług w ramach obsługi procesów logistycznych i produkcyjnych. Dzięki dostępowi do najnowszych osiągnięć technologicznych oraz wdrożeniu nowoczesnych metod zarządzania opartych na filozofii Lean Management, Seito Polska cieszy się zaufaniem największych światowych koncernów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Logistyka , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji