Operator Wózka Widłowego (Mroźnia)

Warszawa, mazowieckie

Logart

Opis stanowiska pracy

Centrum Logistyczne zlokalizowane w Nadarzynie i Żabiej Woli poszukuje Operatorów Wózków Widłowych (wysokiego składowania).

Wymagania

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
  • Gotowość do podjęcia pracy na chłodni/mroźni
  • Chęć do podjęcia stałej współrpacy
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)
  • Wszystkim kandydatom zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą (bez udziału Agencji).

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji... wykwalifikowanego personelu dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów. Certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Pracy: 1624/1a, 1624/1b, 1624/2.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
4.400,00 zł - 4.600,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
Posiłek regeneracyny, prywatna opieka medyczna
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie