Seito Polska Sp. z o.o.

Operator suwnicy

Miejsce pracy: Warszawa

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu.

Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

Aktualnie poszukujemy OPERATORÓW SUWNICY na warszawskim Targówku.

TWOJE ZADANIA:

  • Praca przy wciągarce z poziomu roboczego
  • Wstawianie bigbagów na stacje robocze
  • Praca ze skanerem (skanowanie etykiet z materiałów produkcyjnych)
  • Prace porządkowe na stanowisku pracy

OFERTA FIRMY:

  •  Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilną pracę na terenie międzynarodowej firmy i możliwość rozwoju w strukturze firmy
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, paczki świąteczne, konkursy z nagrodami)
  • Bezpieczne środowisko pracy
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznym i zgranym zespole oraz wsparcie ze strony kadry kierowniczej
  • atrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie 3-zmianowym.

OCZEKIWANIA:

  • Uprawnienia do obsługi w kategorii: minimum IIW lub IIS –Suwnice, wciągniki i wciągarki hakowe ogólnego przeznaczenia sterowane z poziomu roboczego w tym bezprzewodowo
  • Zręczność, zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Przestrzegania zasad i przepisów BHP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.