Operator produlkcji - także z orzeczeniem

Probet Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej i zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Operatora produkcji.

Zapraszam do kontaktu pod 799 015 281

Serdecznie zapraszamy do aplikowania także osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • terminowe płatności wynagrodzenia

Zakres obowiązków :

  • obsługa maszyn i urządzeń
  • kontrola jakości gotowego wyrobu
  • utrzymanie porządku na miejscu pracy
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • mile widziane doświadczenie  w pracy na podobnym stanowisku
  • orzeczenie o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.