Pracownik gospodarczy - Zapraszamy osoby niepełnosprawne

Probet Sp. z o.o.

Wola Bykowska, łódzkie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wola Bykowska

Firma Probet Sp. z o.o., Lider aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych oraz świadczenia kompleksowych usług z zakresu HR dla firm poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik gospodarczy .

Poszukuje pracownika gospodarczego do lekkich prac porządkowych.

Zapraszam do kontaktu pod 789495533

Zapraszam osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Miejsce pracy : Wola Bykowska

Godziny pracy:   6 -14 , 14 - 22 i 22 - 6

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • dodatek za pracę w nocy
  • pracę w zgranym zespole

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie porządku na hali magazynowej
  • segregacja śmieci na foli i karton
  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.