Operator Produkcji Elektro-Mechanik

Gi Group Poland S.A.

Warszawa, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Ręczny montaż mechanicznych i elektronicznych podzespołów urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną i jakościową;
  • samodzielne weryfikowanie jakościowe cech przetwarzanych elementów i raportowanie niezgodności Liderowi Zespołu Produkcyjnego i/lub Inżynierowi ds. Produkcji;
  • utrzymywanie porządku na stanowisku montażu oraz dbanie o powierzone narzędzia;
  • współpraca w procesie obrotu komponentami (weryfikacja ilościowa oraz kontrola stanu jakościowego w trakcie montażu);
  • Cierpliwość, precyzja i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań(praca z małymi komponentami i elementami wymagającymi ostrożności)
  • zgłaszanie sugestii poprawiających organizację i jakość pracy oraz produktu.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenie w ręcznych pracach ślusarskich i montażowych
  • zdolności manualne
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • obsługa elektronarzędzi
  • Umiejętność analitycznego myślenia (montaż prototypów)
  • Cierpliwość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Doświadczenie warsztatowe
  • Wykonywanie testów urządzeń i raportowanie wyników w systemach informatycznych firmy

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości uzyskania premii rocznej,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 lub 8:00-16:00
  • Możliwość rozwoju wewnątrz firmy,
  • Benefity pozapłacowe,
  • Szybki proces rekrutacji,

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.