Operator Maszyn, Montażysta, Pracownik Produkcji

Krystal Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakład obróbki szkła zatrudni pracowników na stanowiska:
-pracownik produkcji
obsługa maszyn do szlifowania szkła, prace pomocnicze i uzupełniające na produkcji

-montażysta
montaż elementów szklanych takich jak; drzwi szklane, lustra, panele szklane kuchenne oraz inne...

-operator maszyn
Operator maszyn sterowanych numerycznie do obróbki szkła.
Stół CNC do ciecia szkła.
Przygotowanie produkcji, planowanie rozkroju szkła, przygotowywanie programów cięcia,wykonywanie rysunków w programie CAD, cięcie szkła. Konserwacja maszyny

Maszyna do cięcia strumieniem wodnym Water Jet
Przygotowanie rysunków CAD oraz CAM obsługa i konserwacja maszyny

Centrum obróbcze do szkła CNC
Przygotowanie rysunków CAD oraz CAM, obsługa i konserwacja maszyny

Wymagania

Poszukujemy osób , silnych, energicznych, gotowych do nauki nowego zawodu.
Wymagana sumienność i dokładność oraz zdolności techniczne
Mile widziana znajomość rysunku technicznego oraz programów do rysowania typu CAD.
Osobom nie posiadającym doświadczenia w obsłudze maszyn CNC a chcącym nauczyć się nowego zawodu zapewniamy szkolenie

Prezentacja firmy

Firma Krystal Sp.j jest prężnie działającym przedsiębiorstwem z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis