Operator Maszyn CNC

Krystal Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Operator maszyn sterowanych numerycznie do obróbki szkła.
Stół CNC do ciecia szkła.
Przygotowanie produkcji, planowanie rozkroju szkła, przygotowywanie programów cięcia,wykonywanie rysunków w programie CAD, cięcie szkła. Konserwacja maszyny
Maszyna do cięcia strumieniem wodnym Water Jet
Przygotowanie rysunków CAD oraz CAM obsługa i konserwacja maszyny

Centrum obróbcze do szkła CNC
Przygotowanie rysunków CAD oraz CAM, obsługa i konserwacja maszyny

Wymagania

Poszukujemy osób , silnych, energicznych, gotowych do nauki nowego zawodu.
Wymagana sumienność i dokładność oraz zdolności techniczne
Mile widziana znajomość rysunku technicznego oraz programów do rysowania typu CAD.
Osobom nie posiadającym doświadczenia w obsłudze maszyn CNC a chcącym nauczyć się nowego zawodu zapewniamy szkolenie

Prezentacja firmy

Firma Krystal Sp.j jest prężnie działającym przedsiębiorstwem z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji