Operator maszyn CNC - STAŁA PRACA - Ołtarzew k. Ożarowa Maz.

Jaga Temp Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasza propozycja wygląda następująco:

  • praca w prężnie rozwijającej się firmie! Pamiętaj - skoro firma się rozwija, to tylko dzięki ludziom w niej pracującym, a więc rozwijasz się i Ty! Możliwość rozwoju to skutek uboczny tej pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę to podstawa. Zależy nam na tym, abyś czuł się bezpiecznie!
  • wolne weekendy - dobry pracownik to pracownik, który ma czas na odpoczynek. U nas pracujesz od poniedziałku do piątku w systemie trzech zmian, a w weekend regenerujesz siły, abyś mógł z radością wykonywać swoje obowiązki!

Skoro o obowiązkach mowa, to zerknij, proszę, jakie zadania przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie:

  • obsługa pras krawędziowych i wykrawarki,
  • obsługa i ustawianie maszyn do wyoblania elementów z blachy,
  • dbanie o stan techniczny maszyny i urządzeń,
  • wykonywanie przeglądów okresowych,
  • raportowanie statusu zleceń produkcyjnych w systemie ERP,
  • pomiary wykonywanych elementów.

  • potrafisz czytać dokumentację techniczną i plany produkcyjne,
  • masz wyobraźnię przestrzenną,
  • umiesz posługiwać się narzędziami pomiarowymi (mikrometr, suwmiarka),
  • posiadasz doświadczenie w pracy z prasami krawędziowymi sterowanymi numerycznie,
  • potrafisz dobierać i przezbrajać narzędzia niezbędne do produkcji,
  • jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie dwóch zmian,
  • masz doświadczenie w pracy z systemami ERP w zakresie sprawdzania harmonogramów produkcji i raportowania bieżącej produkcji,
  • do tego posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych - jesteś kandydatem idealnym!

Czekamy na Twoją aplikację! Jak tylko prześlesz CV, oczekuj na telefon od nas!

Do usłyszenia, drogi Kandydacie!

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji