Operator linii produkcyjnej (k/m)

Trenkwalder

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • obsługa linii produkcyjnej na poszczególnych etapach procesu,
  • dbałość o jakość produktu,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

Oczekiwania:
  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn linii produkcyjnej,
  • dokładności, rzetelności w wykonywanych obowiązkach,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmian (pn. - ndz.).

Oferujemy:
  • umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie + pakiet benefitów,
  • dojazd dla pracowników z miejscowości: Płońsk, Świercze, Zakroczym, Dzierzążnia, Pomiechówek, Nasielsk (oraz miejscowości na trasie).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy