Operator dźwigu samojezdnego - żurawia samochodowego Spierings

Usługi Dźwigowe

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Usługi Dźwigowe Szczurowski to firma, która dysponuje nowoczesnymi maszynami. Nasz obszar działania to wynajem dźwigów samojezdnych(od 30 do 220 ton), podnośników koszowych, transport HDS oraz mobilne żurawie wieżowe.

Każdy operator może rozszerzyć obecnie posiadane uprawnienia.

Ciągły rozów firmy stwarza nowe miejsca pracy dla operatorów, którzy chcą mieć stabilne miejsce zatrudnienia w uznanym przedsiębiorstwie.

Oferujemy:

  • najlepsze stawki na rynku zależne od wielkości obsługiwanego żurawia,
  • ubezpieczenie grupowe w PZU,
  • stabilne zatrudnienie (nawet poza sezonem),
  • prace w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • nowoczesny, zadbany i sprawny technicznie sprzęt (tylko markowe maszyny)
  • możliwość zdobywania doświadczenia na innych sprzętach oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • zaplecze socjalne (prywatna szafka, stołówka, szatnia, prysznic, )
  • możliwość zakwaterowania
  • pracę w dobrej atmosferze

Mile widziane osoby z Warszawy i woj. mazowieckiego. Dla osób spoza Warszawy istnieje możliwość zakwaterowania.

Wymagania

Wymagania:

min. 1 rok doświadczenie w obsłudze żurawi samojezdnych,
uprawnienia UDT do obsługi żurawi kołowych min. 35 ton
prawo jazdy kategorii C
dyspozycyjność, uczciwość, punktualność.
praca oraz dbanie o powierzony sprzęt

Prezentacja firmy

Szczurowski - wynajem dźwigów i samochodów HDS<br/><br/>Firma \"S... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna