Operations Project Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży zaawansowanych technologii w sektorze elektroniki, poszukujemy osoby na nowopowstałe stanowisko:

Operations Project ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Organizacja zasobów ludzkich (we współpracy z Kierownikami Produkcji) w celu zapewnienia terminowej realizacji zleceń.
  • Dostosowanie polityki dostaw (we współpracy z Kierownikami Sprzedaży) i reagowanie na zmiany w zakresie popytu.
  • Koordynowanie pracy Planistów oraz Specjalistów ds. Administracji Sprzedaży w celu ciągłego doskonalenia procesów planowania w organizacji.
  • Zarządzanie projektami relokacji linii pomiędzy zakładami zlokalizowanymi w Polsce, Europie i Chinach w celu realizacji strategii firmy.
  • Planowanie i organizacja rozbudowy powierzchni produkcyjnej.
  • Analiza wąskich gardeł i przygotowania planów naprawczych.
  • Prowadzenie wewnętrznych spotkań S&OP oraz koordynowanie wewnętrznego przepływu informacji.

Oczekiwania względem kandydatów:

  • Kilkuletnie doświadczenie zbliżone do poszukiwanego profilu zdobyte w firmie produkcyjnej z branży elektroniki, automotive i pokrewnych.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji niezbędne we współpracy z interdyscyplinarnymi zespołami.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną współpracę biznesową. Znajomość języka niemieckiego – mile widziana.
  • Zdolności analitycznego myślenia, zorientowanie na rozwiązywanie problemów.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z wysoko rozwiniętą technologią.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i budowanie struktur w ramach organizacji.
  • Pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Multisport, dofinansowanie do kursów językowych).
  • Premia roczna.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.