Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- bieżąca obsługa biura (odbieranie telefonów, prowadzenie korespondencji, kontrola obiegu dokumentów, zamawianie materiałów biurowych);
- koordynacja prenumeraty i dystrybucji magazynu;
- aktualizacja strony internetowej firmy (CMS); obsługa systemu mailingowego (Freshmail);
- organizacja podróży służbowych;
- pomoc w realizacji aktualnych projektów (konferencje branżowe, Eurobuild Awards Gala);
- wsparcie w bieżących pracach wszystkich działów w firmie;
- kontakt z zewnętrzną firmą IT;
- aktualizacja bazy kontrahentów;
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

Wymagania

Wymagania:

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
umiejętność obsługi Pakietu MS Office;
umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem;
dokładność, terminowość oraz rzetelność przy wykonywaniu zadań;

Prezentacja firmy

Monthly magazine covering real estate in the Central and Eastern ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa