Praca.farmacja.pl

Office Assistant

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Office Assistant (Wawer)

Zadania:

  • Obsługa bieżąca pracowników w obszarze administracji

  • Obsługa telefoniczna klientów firmy

  • Dbałość o odpowiednie zaopatrzenie biura

  • Praca z dokumentami księgowymi przy współpracy z Zarządem oraz działem księgowości

  • Koordynacja korespondencji i przesyłek

  • Przygotowywanie sprzętu dla nowych pracowników

  • Wsparcie poszczególnych działów w zamówieniach materiałów reklamowych

  • Dbałość o czystość i konserwację urządzeń w biurze i pomieszczeniu socjalnym

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe

  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne

  • Dobra znajomość pakietu G Suite

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy i ustalania priorytetów

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Rzetelność oraz profesjonalne podejście do wyznaczonych zadań

  • Uśmiech i pozytywne nastawienie mile widziane, a nawet kluczowe :)

Korzyści:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zgrany zespół

  • Dogodny dojazd z centrum Warszawy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.