Office Manager/ Specjalista ds. Administracji

EWLIT Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

EWL Group, będąca liderem na rynku zatrudnienia, od 2007 roku specjalizuje się w rekrutacji najwyższej klasy pracowników z krajów Europy Wschodniej i Azji. Dostarczamy rozwiązania kadrowe dla większości sektorów gospodarki w krajach Unii Europejskiej, obejmujące również wszystkie formalności związane z legalizacją zatrudnienia. Rozwijamy i umacniamy zawodowy pomost pomiędzy pracownikami ze Wschodu a pracodawcami z rynków Unii Europejskiej. Realizujemy projekty prospołeczne skierowane do obcokrajowców podejmujących pracę na terytorium RP.

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji, poszukujemy do spółki z naszej grupy (EWLIT nr licencji 11991), kandydatów na stanowisko:

(miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: SA/ewl/2017)

Do Twoich zadań należeć będzie

  • Profesjonalna obsługa biura
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Współpraca z dostawcami usług
  • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych
  • Nadzór i wsparcie w procesie obiegu dokumentacji
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Współpraca z firmami świadczącymi usługi dla biura

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku
  • Aktywny udział w unikalnym projekcie, rewolucjonizującym europejski rynek pracy
  • Ciekawą pracę na rosnącym rynku usług HR w Polsce
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty MultiSport
  • Doskonałą, partnerską atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość j. rosyjskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie
  • Doskonała organizacja pracy własnej, systematyczność oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Nastawienie na realizację celów, inicjatywa i samodzielność w działaniu

Prezentacja firmy

EWL Group (dawniej East West Link) od ponad 10 lat rekrutuje dla Państwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat