Office Manager (kontrakt na 6 miesięcy)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Office Managera.

Kontrakt przewidziany jest na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest organizacja działająca na rynku nieruchomości komercyjnych.

Poszukujemy kandydatów zainteresowanych 6-miesięcznym kontraktem, wspierając pracodawcę w przeprowadzce oraz urządzaniu regionalnych biur.

Główna siedziba firmy mieści się w centrum Warszawy.

Opis stanowiska

  • zarządzanie przestrzenią biurową
  • praca projektowa nad wykończeniem biur
  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami usług
  • duża samodzielność na stanowisku
  • bliska współpraca z zarządem firmy
  • zamawianie urządzeń biurowych
  • prowadzenie negocjacji z usługodawcami

Profil kandydata

  • min. 2 letnie doświadczenie w samodzielnej pracy na stanowisku office managera
  • doświadczenie w samodzielnej pracy projektowej
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • praca w biurowcu w centrum Warszawy (Rondo ONZ)
  • samodzielne stanowisko w rozwijającej się organizacji
  • udział w ciekawych projektach
  • karta sportowa, pakiet medyczny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas określony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page