Praca.farmacja.pl

Office Assistant

Miejsce pracy: Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem grupy farmacja.net - największej wielokanałowej platformy komunikacji z farmaceutami, technikami farmaceutycznymi i aptekami poszukujemy osoby na stanowisko:

Office Assistant (Wawer)

Zadania:

  • Obsługa bieżąca pracowników w obszarze administracji

  • Koordynacja korespondencji i przesyłek

  • Obsługa telefoniczna klientów firmy

  • Dbałość o odpowiednie zaopatrzenie biura

  • Praca z dokumentami księgowymi przy współpracy z Zarządem oraz działem księgowości

  • Wsparcie poszczególnych działów w zamówieniach materiałów reklamowych

  • Dbałość o czystość i konserwację urządzeń w biurze i pomieszczeniu socjalnym

Nasze oczekiwania względem kandydatów:

  • Dyspozycyjność w wymiarze max. 6 h dziennie

  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne

  • Dobra znajomość pakietu G Suite

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy i ustalania priorytetów

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Rzetelność oraz profesjonalne podejście do wyznaczonych zadań

  • Uśmiech i pozytywne nastawienie mile widziane, a nawet kluczowe :)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę zlecenie

  • Praca w biurze w budynku Centrum Miedzeszyn, naprzeciwko stacji PKP Warszawa Miedzeszyn

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zgrany zespół

  • Dogodny dojazd z centrum Warszawy

Wszystkich chętnych zapraszamy do składania aplikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.