Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika do działu obsługi klienta.

Wymagania:

- przynajmniej dwuletnie doświadczenie w obsłudze klienta,
- dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej,

Wymagania te zostaną zweryfikowane na pierwszym etapie rekrutacji przy pomocy prostego testu komputerowego do wykonania w domu.

Mile widziane (nie obowiązkowe!)
- umiejętność badania potrzeb klienta i prowadzenia negocjacji,
- znajomość języka angielskiego/rosyjskiego/niemieckiego na poziomie B1/B2,

Podstawowe obowiązki:
- obsługa klientów zgłaszających się telefonicznie, e-mailowo oraz osobiście,
- przygotowywanie wycen w oparciu o analizę potrzeb,
- bieżące monitorowanie i sprawna realizacja zamówień,
- współpraca z działem tłumaczeń i zewnętrznymi dostawcami,
- budowanie pozytywnych relacji i aktywna współpraca z klientami.

Praca po 8 godzin dziennie. Warszawa, ulica Świętokrzyska 20. Biuro Tłumaczeń ATET Euro-Tłumacze Sp. z o. o.

Oferowane wynagrodzenie w wysokości 2500 - 2800 zł netto miesięcznie. Na okresie próbnym (1 miesiąc) wynagrodzenie w wysokości 2200 zł netto.

Podstawowe wynagrodzenie uzupełniane jest systemem premiowym za realizację wyznaczonych celów (przekroczenie limitu obrotu w danym miesiącu).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. W tytule emaila proszę o wpisanie słowa: "rekrutacja".

Prezentacja firmy

Firma ATET Euro – Tłumacze <br/> <br/>Znamy języki obce z 4 stron świata... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta