Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY
SPRZEDAŻ/OBSŁUGA KLIENTÓW
Miejsce pracy:
Golf Parks Poland Wilanów – golfowy obiekt treningowo – szkoleniowy, ulica Zygmunta Vogla 19, 02 – 990 Warszawa.
Liczba godzin pracy:80 - 120 godzin/miesiąc.
Rodzaj umowy: Umowa Zlecenie.
Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- aktywną i zgodną ze standardami obsługę Klienta
- sprzedaż usług golfowych
- budowanie dobrych relacji z Klientem
- doraźne utrzymanie czystości i standardów miejsc do treningu
- pomoc w organizacji imprez firmowych

Oferujemy:
- dobre wynagrodzenie
- premie funkcyjne
- możliwość nieodpłatnego treningu gry w golfa
- pracę w młodym zespole
- dwuzmianowy, elastyczny grafik: 8:00 – 15:00; 15:00 – 21:00; + co drugi weekend
- pracę na stałe

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
- odpowiedzialności za powierzone zadania
- płynnego komunikowania się w mowie i piśmie w języku angielskim
- dobrej komunikacji z zespołem
- dyspozycyjności i optymizmu
- wykształcenie minimum średnie
- doświadczenie w obsłudze klienta ale niekoniecznie
- aktywnego zainteresowania grą w golfa
- posiadania ugruntowanej kultury osobistej

Prezentacja firmy

Obiekt Golfowy w Wilanowie przy ulicy Vogla. <br/>Obiekt golfowy trening... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Nieoznaczony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
19PLN - 25PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie sezonowe od kwietnia do października.
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Sport / Rekreacja