NPI Project Engineer (m/f) - przetwórstwo tworzyw sztucznych

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, specjalizująca się w produkcji komponentów technicznych, głównie dla firm z sektora samochodowego, AGD, elektroniki użytkowej oraz kolejowego.
W związku ze dynamicznym rozwojem organizacja poszukuje kandydatów/ek na stanowisko NPI Project Engineer.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko NPI Project Engineer. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie projektów związanych z wprowadzaniem nowych produktów do produkcji.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za prowadzenie projektów związanych z wprowadzaniem nowych produktów do produkcji
  • Współpraca z klientem oraz działami firmy od etapu przygotowania założeń oraz koncepcji, ofertowania, budowy form wtryskowych, testowania prototypu produktu, produkcji oraz instalacji
  • Weryfikacja, opracowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej produktów
  • Analizowanie problemów jakościowych i wydajnościowych
  • Współpraca z zewnętrznymi narzędziowniami, weryfikacja jakości form wtryskowych
  • Przeprowadzanie prób produkcyjnych u dostawców
  • Zapewnianie bieżącego wsparcia w zakresie jakości oraz optymalizacji procesów produkcyjnych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w pracy w firmie z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, znajomość procesu wtrysku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym, pozwalającym na swobodną komunikację
  • Otwartość na podróże służbowe
  • Wiedza z zakresu projektowania 3D
  • Umiejętność czytania, analizy i tworzenia dokumentacji technicznej
  • Komunikatywność
  • Samodzielność

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji dającej możliwości rozwoju
  • Pakiet benefitów oraz atrakcyjne wynagrodzenie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page