New Product Development Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

New Product Development ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wsparcie kluczowego klienta firmy w zakresie dostarczanych wyrobów,
  • Analiza danych rynkowych, analiza trendów i nowości na rynku gastronomicznym,
  • Kreowanie wysokiego poziomu komunikacji i relacji z kluczowym klientem firmy,
  • Optymalizacja produktów dostarczanych do kluczowego klienta,
  • Przygotowywanie rzetelnych i rzeczowych raportów,
  • Wspieranie procesu opracowywania specyfikacji i wprowadzania na rynek nowych wyrobów – organizacja testów produktów, wysyłek i dostaw prób,

Wymagania:

  • Minimum 3 lat doświadczenia w obszarze rozwoju produktu,
  • Wykształcenie wyższe w zakresie technologii żywności,
  • Znajomości procesu projektowania nowych produktów,
  • Umiejętności przygotowywania analiz i raportów,
  • Doświadczenie w pracy z klientem zewnętrznym oraz wewnętrznym,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – wykorzystywany w codziennej pracy,
  • Mile widziana znajomość rynku mięsnego lub produktów spożywczych,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży FMCG,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia roczna,
  • Pakiet międzynarodowych szkoleń,
  • Możliwość realnego wpływu na tworzenie nowych produktów,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.