New Business Manager

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Ze względu na dynamiczny rozwój naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

OPIS STANOWISKA

realizacja planów sprzedażowych

budowanie portfela klientów w sektorze B2B (duże sieci globalne)

negocjowanie z partnerami oraz podpisywanie umów

obsługa klienta zgodnie z przyjętymi standardami

utrzymywanie długofalowych relacji z klientem

wyszukiwanie i przyciąganie partnerów z różnych segmentów rynku

WYMAGANIA

min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań finansowych lub marketingowych w dużych firmach

znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

sieć własnych kontaktów (w branży retail)

rozwinięte umiejętności budowania relacji

determinacja i nastawienie na cel

umiejętność organizacji pracy własnej

zaangażowanie

OFERUJEMY:

bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz system bonusowy)

dużą niezależność w działaniu

możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Kierownika Działu Sprzedaży

dołączenie do nowej, dynamicznie rozwijającej się orgnazniacji

szybki proces rekrutacyjny

siedziba firmy: ul. Żelazna, Warszawa

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi