New Business Manager

JCD.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukasz nowych wyzwań? Zostań New Business Managerem w JCD.pl i rozwijaj się razem z nami!

Do zespołu JCD.pl zatrudnimy New Business Managera z zacięciem marketingowym.

Kim jesteśmy i co robimy?

Projektujemy i wdrażamy strony www, aplikacje, systemy informatyczne. Współpracujemy z klientami polskimi i międzynarodowymi, startupami i korporacjami. Prowadzimy wewnętrzne projekty - stworzyliśmy takie startupy jak Symu.co czy Windu CMS. Z naszych rozwiązań korzystają setki tysięcy użytkowników z całego świata.

Zadania new business managera:

  • obsługa procesu sprzedaży: pozyskiwanie klientów we współpracy z marketingiem, przygotowywanie ofert, wycen i umów we współpracy z Project Managerem, opieka posprzedażowa, up-selling i cross-selling
  • wsparcie marketingu w działaniach ukierunkowanych na pozyskiwanie leadów sprzedażowych (social media, content marketing itd)
  • organizacja spotkań i przygotowywanie prezentacji w siedzibie firmy lub klienta
  • utrzymywanie dlugoterminowych relacji z klientami
  • realizacja celów sprzedażowych
  • prowadzenie i aktualizowanie bazy kontaktów w CRM
  • prowadzenie badań satysfakcji klientów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia, premie i prowizje za zrealizowane cele sprzedażowe
  • budżet szkoleniowy
  • możliwość uczestnictwa w dofinansowanej nauce języka angielskiego
  • dostęp do firmowej biblioteczki, stale uzupełnianej o najnowsze pozycje
  • wsparcie firmy w realizacji wewnętrznych projektów rozwojowych
  • elastyczne podejście do czasu pracy
  • praca w fajnym zespole, w nieformalnej, startupowej atmosferze, w biurze na warszawskich Bielanach
  • wiele wyzwań i możliwości rozwoju: docelowo opcja objęcia zarządzania  działem sprzedaży i marketingu.

Niezbędne będą:

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży usług B2B
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów - musisz lubić i umieć rozmawiać z ludźmi
  • zdolności analityczne: dobra znajomość Excela
  • umiejętność przygotowywania ofert, wycen, umów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientem
  • wysoka motywacja i zorientowanie na cel, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, świetna organizacja pracy

Mile widziane:

  • orientacja w marketingu i PR
  • umiejętność obsługi systemów CRM (Base CRM, Pipedrive)
  • orientacja w branży technologicznej, w tematach wdrożeń aplikacji, stron www i systemów IT
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz profesjonalnej obsługi klienta
  • podstawowa znajomość HTML/CSS
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziani również studenci ostatnich lat studiów)
  • umiejętność pozyskiwania i kwalifikowania leadów sprzedażowych

Prezentacja firmy

JCD.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta