New Business Manager

Gi Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie dużych biznesów,
  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy,
  • rozwijanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
  • monitorowanie i analizowanie działań konkurencji oraz śledzenie nowinek branżowych,
  • realizowanie planów sprzedażowych oraz raportowanie efektów podjętych działań.

Wymagamy:

  • doświadczenia w sprzedaży rozwiązań marketingowych dla dużych biznesów,
  • dobrej znajomości rynku i trendów marketingowych,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz negocjacyjnych,
  • silnej orientacji na realizację wyników i konsekwencji w działaniu,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (stałe comiesięczne w wysokości 7 000 zł netto + system premiowy),
  • rozwój kariery na najwyższych obrotach przy projektach dla największych biznesów na rynku,
  • udział w mega-innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie przedsięwzięciach,
  • realną szansę na rozwój w ramach struktur firmy,
  • współpracę ze zgranym zespołem energicznych ludzi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.