New Business Assistant Manager

Vector Soft Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Czy tylko My sądzimy, że w praca w korporacji jest sztywna i nudna? A ograniczenia nie są dobre dla rozwoju Twojej kariery? Chcesz być jedną z ważniejszych osób w firmie i mieć realny wpływ na to jak wygląda Twoja praca i jakie projekty prowadzisz?

Grupa Vector Software to całkowicie polski kapitał. Nasze produkty są na rynku od 18 lat!

W związku z ambitnymi planami rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Chcemy Tobie zaoferować:

  • prostą i czytelna ścieżkę rozwoju zawodowego
  • pracę ze znanymi i dużymi markami
  • realny wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia – doceniamy i wyróżniamy najlepszych!
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy z polityką otwartych drzwi i klarownymi wartościami
  • profesjonalne szkolenia
  • elastyczne godziny pracy
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • naukę języka angielskiego dwa razy w tygodniu
  • wspólne imprezy integracyjne

Czym będziesz się zajmować:

  • sprzedażą i promowaniem produktów
  • budowaniem długotrwałych relacji z klientami
  • obsługą klientów zgodnie z naszymi standardami
  • dbaniem o wizerunek firmy

Prezentacja firmy

Vector Software jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja