Network Specialist

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1137907

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Rodzaj umowy: kontrakt B2B / umowa zlecenie (dla studentów) (via Hays Poland)

Jeżeli jesteś absolwentem lub studentem ostatnich lat Informatyki / Telekomunikacji i szukasz dla siebie możliwości rozwoju w tym obszarze to zachęcamy do aplikowania.

Aplikując masz możliwość zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w branży telekomunikacyjnej ucząc się między innymi poniższych zadań:

Zadania:
  • Rozwój oprogramowania open source z obszaru telco (ePC, AAA/Radius, DNS)
  • Techniczna realizacja projektów i zadań związanych z tworzeniem, rozwojem i utrzymaniem systemów IT (sieć IP, lab Evolved Packet Core)
  • Integracja z siecią telekomunikacyjną oraz systemami informatycznymi wdrażanych rozwiązań
  • Współpraca z dostawcami

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe/ostatni rok studiów (telekomunikacja / multimedia / informatyka)
  • Praktyczna znajomość systemu Linux
  • Dobra znajomość protokołów routingowych IP
  • Znajomość języka angielskiego min. B2

Mile widziana:
  • Ogólna wiedza dotycząca sieci mobilnych
  • Znajomość języka C++ i/lub Python
  • Praktyczna znajomość narzędzi wspierających tworzenie kodu (BitBucket, Confluence, GitHub)

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland