Network Engineer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1133123

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

NETWORK ENGINEER

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: 3 miesiące (możliwość przedłużenia)
Stawka: 90 - 120 zł netto/h
Angielski: min. B2

Zadania:

  • Zaprojektowanie rozwiązania WiFi Enterprise
  • Integracja systemu Enterprise WiFi z systemem NAC
  • Wdrożenie WiFi Enterprise
  • Wykonanie dokumentacji powdrożeniowej WiFi Enterprise
  • Stworzenie i wdrożenie procesów utrzymaniowych WiFi Enterprise
  • Przeszkolenie administratorów w celu rozwoju i utrzymywania systemu WiFi Enterprise

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza w obszarze zarządzania urządzeniami WiFi: Cisco Wireless, Meraki, Ubiquiti, Extreme Wireless
  • Znajomość urządzeń sieciowych Cisco, HP, Dell, Juniper (switche, routery, firewalle, koncentratory VPN)
  • Znajomość modelu ISO/OSI, protokołu TCP, UDP/ IP L1-L7
  • Znajomość protokołów routing IP Routing: EIGRP, OSPF, BGP
  • Znajomość protokołów bezpieczeństwa sieciowego: IPSec, NAT, Port Security w szczególności urządzeń WiFi
  • Firewalling: np: Fortigate, Cisco ASA, Juniper
  • Znajomość ITIL
  • Projektowanie i dostarczanie rozwiązań z zakresu bezprzewodowych sieci WiFi – poparte wdrożonymi projektami (przynajmniej 3 projekty) dla sieci z przynajmniej 100 oddziałami oraz z ponad 5000 użytkowników.
  • Znajomość technologii WiFi oraz produktów czołowych producentów na rynku.
  • Opracowywanie wytycznych i standardów architektonicznych oraz technologicznych.
  • Współpraca z inżynierami poziomu 3 i klientami wewnętrznym.

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland