Network Administrator

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1115124

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Stosunek pracy: Współpraca B2B (kontrakt via Hays)

Zadania:
  • Administracja systemami sieciowymi opartymi o Cisco IOS i NX-OS
  • Zapewnienie działania środowisku sieciowemu
  • Rozwiązywanie problemów w infrastrukturze sieciowej
  • Wymagania:
    • Min. 3 letnie doświadczenie w administracji produkcyjnymi systemami sieciowymi firmy Cisco
    • Doskonała znajomość zagadnień firewallingu w sieciach datacenter.
    • Znajomość zagadnień switchingu w sieciach datacenter.
    • Biegła znajomość/umiejętność obsługi firewalli, routerów, przełączników, loadbalancerów
    Oferujemy:
    • Pracę w renomowanej Firmie i realne perspektywy rozwoju
    • Benefity: m. in. opiekę medyczną i kartę multisport
    Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
    Hays Poland