.NET Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1150021

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Trójmiasto, Wrocław
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
 Współpraca: długofalowa
Stawka: do 100 zł netto/h

Zadania:
  • implementacja oprogramowania
  • proponowanie wykorzystania nowych technologii
  • aktualizacja źródeł i repozytorium projektowego
  • projektowanie i implementacja interfejsów wymiany danych
  • przygotowywanie nowych wersji i wydań systemów
  • wstępne testowanie oprogramowania
  • obsługa zgłoszeń z testów i przekazywanych przez zespoły utrzymaniowe
  • weryfikowanie dokumentów analitycznych i opisów systemów
  • wprowadzenie nowych technologii do oferowanych rozwiązań

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych
  • umiejętności programowania w języku C# i .NET
  • wiedzę z zakresu MS SQL Server
  • wiedzę z zakresu modelowania w notacji UML
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • posiadasz doświadczenie w pracy z dużymi wolumenami danych

Mile widziane:
  • znajomość WPF

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland