.NET Developer

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów: innowacyjnej firmy specjalizującej się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań IT dla przedsiębiorstw i instytucji z sektorów: Retail, Bankowość, Ubezpieczenia, Produkcja czy Administracja publiczna, poszukujemy specjalisty na stanowisko: .NET Developer.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz budowanie od podstaw rozwiązań informatycznych:
    • Bezpośrednio wspierających procesy biznesowe wewnątrz Spółki
    • Integrujących istniejące lub nowe systemy informatyczne

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka lub kierunki pokrewne)
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobrą znajomość:
    • Języków: C#, T-SQL, JavaScript/TypeScript
    • Platformy .NET: ASP.NET MVC, WebAPI, WCF, Entity Framework
    • Narzędzi: MS Visual Studio, TFS, Selenium WebDriver
    • Repozytoriów: Git, SVN
    • Baz danych: MS SQL Server
    • Technologii Frontend: AngularJS/Angular 2+
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Certyfikaty potwierdzające wymagane umiejętności będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B (via Devire)
  • Pakiet medyczny oraz kartę multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Sprzęt komputerowy oraz niezbędne środowisko programistyczne (licencje)

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy