.NET Developer

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla jednego z naszych klientów: innowacyjnej firmy specjalizującej się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań IT dla przedsiębiorstw i instytucji z sektorów: Retail, Bankowość, Ubezpieczenia, Produkcja czy Administracja publiczna, poszukujemy specjalisty na stanowisko: .NET Developer.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz budowanie od podstaw rozwiązań informatycznych:
    • Bezpośrednio wspierających procesy biznesowe wewnątrz Spółki
    • Integrujących istniejące lub nowe systemy informatyczne

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka lub kierunki pokrewne)
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobrą znajomość:
    • Języków: C#, T-SQL, JavaScript/TypeScript
    • Platformy .NET: ASP.NET MVC, WebAPI, WCF, Entity Framework
    • Narzędzi: MS Visual Studio, TFS, Selenium WebDriver
    • Repozytoriów: Git, SVN
    • Baz danych: MS SQL Server
    • Technologii Frontend: AngularJS/Angular 2+
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Certyfikaty potwierdzające wymagane umiejętności będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B (via Devire)
  • Pakiet medyczny oraz kartę multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Sprzęt komputerowy oraz niezbędne środowisko programistyczne (licencje)
Devire Devire Devire Devire