.Net Developer

Citycom

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Citycom – jesteśmy firmą zajmującą się w outsourcingiem specjalistów IT. Działamy w różnych obszarach rynku od produkcji po bankowość, działamy wszędzie tam gdzie powstaje potrzeba zatrudnienia specjalistów.

Aktualnie do zespołu dla naszego Klienta, poszukujemy .Net Developerów

Wymagania

Oczekiwania:

  • Min pół roku doświadczenia komercyjnego w programowaniu w .Net, ASP.Net, C#
  • Znajomość ASP.Net MVC, TypeScript
  • Znajomość języka SQL,
  • Umiejętność szybkiego, kreatywnego i logicznego myślenia,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem / mile widziane:

  • Znajomość nHibernate, Entity Framework
  • Znajomość JavaScript, AngularJS, JQuery
  • Znajomość HTML, CSS

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznej firmie,
  • Udział w ciekawych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Citycom – jesteśmy firmą zajmującą się w outsourcingiem specjalistów IT.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
70PLN - 110PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy