.Net developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1107515

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

.NET DEVELOPER

Lokalizacja: Warszawa
Forma współpracy: kontrakt B2

Obowiązki:

Realizowanie projektu dla dużej agencji interaktywnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub pokrewne) oraz osoby w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość języka C#
  • Praktyczna znajomość: ASP.NET [https://protect-eu.mimecast.com/s/OXVLCk8r5h7BROCQgBsv?domain=asp.net] MVC
  • Znajomośc CMS - Umbraco
  • Mile widziana znajomość frameworków typu: jQuery, AngularJS, Bootstrap
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej
  • Znajomość j.angielskiego min. na poziomie B1

Oferujemy:

  • ciekawe zadania, które pozytywnie wpłyną na dalszy rozwój zawodowy i osobisty
  • pakiet medyczny Medicover i pakiet sportowy Benefit Multisport
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • bardzo dobrą, koleżeńską atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland