NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - od zaraz

Mazowiecki Bank Ofert Dla Nauczycieli

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Przedszkole Niepubliczne Kraina Czarów
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Literacka
Nr domu: 19
Kod pocztowy: 01-864
Telefon: 601692939
Email: kontakt@krainaczarow.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2018-02-26
Termin składania dokumentów: 2018-03-29
Opis oferty pracy:

Jesteś kreatywną osobą? Lubisz pracę z dziećmi?

Praca szuka Ciebie! Przyjdź i sprawdź :)

Szukamy uśmiechniętych, kreatywnych i energicznych osób!

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Miejsce pracy: Warszawa, Bielany

Opis stanowiska:

- prowadzenie zajęć zgodnie z podstawą programową
- przygotowywanie planów pracy i scenariuszy zajęć i imprez okolicznościowych
- opieka nad grupą wspólnie z nauczycielem anglojęzycznym
- realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola
- współpraca z rodzicami poprzez: udział w zebraniach z rodzicami, udział w spotkaniach indywidualnych, organizowanie zajęć otwartych

Oczekiwania:

- wykształcenie kierunkowe pedagogiczne (opcjonalnie w trakcie studiów)
- wysokie kompetencje interpersonalne
- nauczanie dzieci z pasją
- energia, optymizm, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- pracę w nowoczesnej dwujęzycznej placówce edukacyjnej
- możliwość rozwoju, współtworzenie innowacyjnych programów nauczania
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
- stabilną formę zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: przedszkole.kraina.czarow@gmail.com

Więcej informacji o naszym przedszkolu znajdziesz na stronie www.krainaczarow.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.