Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Nauczyciel, Szkoła podstawowa, język polski

Warszawa, mazowieckie

Mazowiecki Bank Ofert Dla Nauczycieli

Opis stanowiska pracy

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Trampoline
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Obrońców
Nr domu: 25
Kod pocztowy: 02-987
Telefon: 730170175
Email: szkola@trampoline.edu.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: język polski
Liczba godzin w tygodniu: 5
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2017-11-17
Termin składania dokumentów: 2018-01-30
Opis oferty pracy:

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Trampoline na Saskiej Kępie poszukuje nauczyciela języka polskiego. Mile widziane doświadczenie w pracy metodą projektową i niekonwencjonalne podejście do nauczania literatury, gramatyki, ortografii. CV proszę przesyłać na adres: szkola@trampoline.edu.pl

Oferty pracy dla nauczycieli publikowane przez szkoły i placówki województwa... mazowieckiego w Mazowieckim Banku Ofert Pracy dla Nauczycieli. Za treść i aktualność tych ogłoszeń odpowiadają szkoły i placówki.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Edukacja / Szkolenia