Nauczyciel, Pozaszkolna placówka specjalistyczna, poszukiwany kierownik do pozaszkolnej placówki

Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna "Dać Szansę" Samodzielnego Koła Terenowego STO nr 102

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Pozaszkolna placówka specjalistyczna
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna "Dać Szansę" Samodzielnego Koła Terenowego STO nr 102
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Głogowa
Nr domu: 2b
Kod pocztowy: 02-639
Telefon: 228481848
Email: sekretariat@dacszanse.edu.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: oligofrenopedagogika
Liczba godzin w tygodniu: 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2019-11-05
Termin składania dokumentów: 2019-11-22
Opis oferty pracy:

Stowarzyszenie SKT STO nr 102 z siedzibą w Warszawie zatrudni osobę na stanowisko Kierownika Pozaszkolnej Placówki Specjalistycznej

Zakres obowiązków:

1. Kierowanie działalnością placówki oraz reprezentowanie jej na zewnątrz.

2. Sprawowanie nadzoru pedagogicznego nad pracownikami pedagogicznymi placówki oraz nadzór nad jakością pracy pozostałych pracowników.

3. Dysponowanie środkami określonymi w planie finansowym placówki.

4. Sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad realizacją programu placówki. Dbanie o bezpieczeństwo wychowanków i pracowników.

5. Obsługa systemu SIO.

6. Aktywne pozyskiwanie środków zewnętrznych na działania i rozwój placówki.

Wymagania :

-Wykształcenie wyższe magisterskie, pedagogika specjalna

-Stopień awansu zawodowego: nauczyciel mianowany/dyplomowany

-Rozwinięte zdolności organizacyjne

-Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

-Doświadczenie w zakresie pracy dydaktyczno-pedagogicznej

-Doskonała organizacja pracy własnej, konsekwencja w działaniu, kreatywność, inicjatywa i pro aktywna postawa

Co oferujemy :

-Stabilną pracę w renomowanej placówce

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Umowę o pracę

-Realny wpływ na funkcjonowanie Palcówki

-praca w kameralnym i przyjaznym środowisku

-możliwość rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: zarzad@dacszanse.edu.pl .Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Wysyłając aplikacje wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez SKT STO nr 102 w Warszawie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dane przetwarzane będą do 30 dni na podstawie obowiązujących przepisów prawa (m.in. Rozporządzenia UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016). Macie Państwo prawo dostępu do swoich danych. Możecie zwrócić się do nas z prośbą o ich sprostowanie, usunięcie lub ograniczenie ich przetwarzania. Możecie też wycofać swoją zgodę, a także złożyć skargę do organu nadzorczego. W sprawie danych osobowych prosimy kontaktować się pod adresem: sekretariat@dacszanse.edu.pl.