National Retail Manager (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

National Retail Manager jest odpowiedzialny za tworzenie oraz realizację strategii biznesowej dla sieci a także operacyjne zarządzanie siecią butików w Polsce

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży Retail, która posiada sieć butików w Polsce i na świecie oferując swoim klientom najwyższej jakości produkt Premium

Opis stanowiska

  • Realizowanie celów biznesowych poprzez efektywne zarządzanie siecią butików Premium (zespół ponad 70 osób)
  • Budowanie wizerunku oraz realizacja strategii handlowej firmy
  • Tworzenie i realizacja krótko i długookresowej strategii funkcjonowania sieci na rynku polskim
  • Zapewnienie rentowności poprzez efektywną pracę z bezpośrednim zespołem
  • Udział w tworzeniu strategii komercyjnej
  • Badanie efektywności prowadzonych działań
  • Budowanie wizerunku na lokalnym rynku - podejmowanie inicjatyw lokalnych
  • Analiza bieżących wyników sprzedaży oraz codzienna praca z KPI
  • Zapewnienie funkcjonowania sieci zgodnie z obowiązującym prawem oraz standardami firmy

Profil kandydata

  • Min. 7 lat doświadczenia zawodowego w branży Retail, w tym min. 3 lata na stanowisku związanym z zarządzaniem całym działem Retail
  • Doświadczenie w strategicznym planowaniu rozwoju sieci Retail, mile widziane doświadczenie z produktami segmentu Premium
  • Entuzjazm, zaangażowanie i energia w działaniu
  • Innowacyjne podejście do biznesu
  • Pasja do pracy w sektorze Retail
  • Umiejętność zarządzania i motywowania podległego zespołu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej, stabilnej organizacji, na kluczowym stanowisku ze strategiczną odpowiedzialnością
  • Duża odpowiedzialność biznesowa
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page